Serwis komputerowy

Serwis Komputerowy

NCTI Serwis Bochnia to nowoczesny, mobilny serwis komputerowy, który sam dojeżdża do Klienta. Większość napraw wykonywana jest na miejscu, od razu przy pierwszej wizycie serwisanta.

Na terenie Bochni – DOJAZD ZAWSZE BĘDZIE BEZPŁATNY. Gdy naprawa wymaga serwisu poza lokalem klienta, zabieramy uszkodzone urządzenie, a w razie potrzeby na czas naprawy możemy zostawić komputer zastępczy. Jesteśmy solidni, na naprawiany sprzęt udzielamy gwarancji. 

Oferujemy:

Serwis

Diagnostyka i naprawa sprzętowa laptopów /notebooków, notbooków. Diagnostyka i naprawa komputerów stacjonarnych. Diagnostyka i naprawa sprzętu IT (m.in. monitory, drukarki).

System operacyjny

Instalacja, naprawa, aktualizacja i konfiguracja systemów operacyjnych. Optymalizacja systemu operacyjnego. Instalacja, konfiguracja i personalizacja oprogramowań. Update systemu operacyjnego Windows 7 / 8 / 8.1 do sytemu Windows 10.

Oprogramowanie

Usuwanie złośliwego oprogramowania (wirusów, trojanów itp.). Instalacja, konfiguracja i personalizacja oprogramowań.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie utraconych danych (odzyskiwanie danych z dysków twardych, kart pamięci, telefonów komórkowych).

Sieci

Konfiguracja sprzętu sieciowego. Tworzenie sieci domowych. Projektowanie, rozbudowa sieci LAN / WiFi. Zabezpieczenia siec i bezprzewodowych.

Konfiguracja komputerów i urządzeń

Konserwacja i czyszczenie sprzętu komputerowego. Składanie komputerów w dowolnej konfiguracji. Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego odpowiadającego wymaganiom użytkownika. Modernizacja i podnoszenie osiągów w komputerach starszej generacji.

Inne usługi

Tworzenie stron www

Tworzenie stron www oraz sklepów on-line.

Szkolenia i kursy

Prowadzimy liczne szkolenia i kursy komputerowe.

Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam skutecznie serwisować komputery. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby sprawnie radzić sobie z problemami. Mieliśmy doświadczenie z praktycznie każdą usterką. Możesz być pewny, że nie zawiedziesz się na naszych usługach. Gwarantujemy jakość i zadowolenie klienta. Naprawiamy nawet najcięższe usterki w bardzo atrakcyjnych cenach. Przed rozpoczęciem prac informujemy Klienta, jakie koszta będzie musiał ponieść. Gdy te przekraczają wartość sprzętu, to jasno informujemy, że naprawa nie jest opłacalna. Serdecznie zapraszamy!